ایده کسب و کار اینترنتی و مقدمه:

ایده کسب و کار اینترنتی در ادامه کامل توضیح داده می شود. تا پایان همراه ما باشید

سلام سعیدنوری هستم مدیر آکادمی کسب و کار اینترنتی، خب دوستان می خوام در چندتا ویدیو به صورت سریالی سریعترین و اصولی ترین روش کسب درامد از اینترنت و بگم. البته روشی که به آن سیستم هم گفته می شود. چون این سیستم رو اگر اجرا کنید همیشه جواب می گیرید. می توانید فیلم زیر رو مشاهده کنید یا متن زیر رو مطالعه نمایید.

شاید شما خیلی ها رو بشناسید یا خود شما جزئی از این افراد باشید. که می یان کسب و کار اینترنی و بدون اصول خاصی و بقولی من درآوردی، شروع می کنن و وسط کار چون اصولی شروع نکردن شکست می خوردن و از ترافیک و فروش کم دلسرد می شن و رها می کنند. در صورتی که امروزه کسب و کار اینترنتی می تونه زندگی شما رو متحول کنه، بشرطی که اصولی گام بردارید.

ایده پولساز

ایده کسب و کار اینترنتی

شما راحت می تونی کسب و کار راه بندازی، و بسیار راحت بدون اینکه بری مغازه آن چنانی در بهترین جای شهر کرایه کنی، و بدون اینکه کرایه های سنگین بدی. فقط بشینی کنج اتاقت و راحت از طریق لب تاپ شروع کنی به کسب درآمد. و خیلی راحته و مثل گذشته نیاز به کدنویسی و برنامه نویسی نداریم. بلکه یکسری ابزار اومده که من اونا رو به شما معرفی می کنم که شما با استفاده از انها می توانید خیلی راحت کسب و کار تون رو شروع کنید.
خب همانطور که گفتم می خوام طبق یک محتوای سریالی قسمت قسمت بهتون این اصول رو آموزش بدم که در این ویدیو می خوام اولین اصل درآمد از اینترنت که انتخاب ایده کسب و کار هست رو بهتون بگم.

انتخاب ایده کسب و کار اینترنتی = اولین گام برای کسب درآمد

ایده کسب و کار اینترنتی

ایده پولساز

ایده کسب و کار اینترنتی از چندتا اصول تبعیت می کند. که می خوام بهتون بگم شما به چه صورت می توانید ایده کسب و کار خودتان را بدست بیاورید که درآمد خوبی برای شما داشته باشد. که شامل موارد زیر می شود:

1- هنر یا تخصصی که داری

یعنی شما تخصص فن بیان داری می تونی فن بیان، فن سخنرانی رو به دیگران آموزش بدی و از طریق فن بیان می تونی در اینترنت بالا بیای و انتخاب ایده کسب و کار اینترنتی خودتو آموزش فن بیان و سخنرانی می زاری. 
و اینقدر روی این ایده خودت کار می کنی که وقتی مثلا می گن آقای نوری، فن بیان و سخنرانی بیاد توی ذهن طرف. مثلا هنر آشپزی داری راحت می تونی از طریق این هنرت کسب درامد کنی. امروزه خیلیها مخصوصا در کشورهای خارجی پول میدن که یک دستور پخت بخرند. شما در ابتدا می تونی این هنرتو به مردم نشون بدی و بعد در قبال دستورپخت های حرفه ای از مردم پول دریافت کنی و کسب درآمد کنی. و ایده کسب و کار تو می زاری آموزش آشپزی.

ایده کسب و کار اینترنتی

ایده پولساز

مثلا شما متخصص کامپیوتر هستی خیلی ها دنبال اموزش کامپیوتر هستند اگر بلدی می تونی با شروع آموزش اون به دیگران شروع به کسب درآمد کنی. و ایده کسب و کارتو بزاری آموزش کامپیوتر.

پس شما اگر هنر یا تخصصی داری می تونی ایده خودت رو برای کسب درآمد از اینترنت، همین هنر و تخصص خودت و بزاری و شروع به کسب درآمد کنی. ویدیو زیر کامل این مبحث رو توضیح داده می تونی روی لینک زیر کلیک کنید.

پیشنهاد ویژه = می تونی ویدیو ایده آموزش آنلاین رو با کلیک روی اون مشاهده کنی.

2- اگر کسب و کار افلاین داری اونو به انلاین تبدیل کن

مثلا لوازم یدکی خودرو داری می تونی این کسب و کار افلاین و به انلاین تبدیل کنی . چطوری ؟ چون در لوزام یدکی تعداد جنس ها بالاس در ابتدا می یای 3 تا جنس پرفروش خودتو داخل وبسایتت می زاری و بعد روی این سه تا کلمه می یای در سایت محتوا تولید می کنی تا توی گوگل بیای بالا و وقتی بالا اومدی کم کم باقی جنس ها رو اضافه می کنی. و وقتی اومدی رتبه های برتر گوگل فروش بی نظیر و میلیونیت شروع میشه. پس ایده کسب و کار شما میشه فروش لوازم یدکی.

ایده کسب و کار اینترنتی

ایده کسب و کار اینترنتی

پس اگر کسب و کار افلاین داری می تونی این کسب و کار و با ایجاد سایت و طراحی اون و وارد کردن جنس ها توی سایت،  شروع به فروختن کنی.
پس اگر کسب و کار افلاین داری می تونی ایده کسب و کار اینترنتی خودتو همین کسب و کار افلاین خودت بزاری. و چون توی این کار تخصص داری پس راحت مشتری ها شما رو متخصص این کار می دونند و وقتی اطمینان جلب شد فروش انجام میشه.
مثلا شما املاک داری و زمین معامله می کنی. می تونی این کسب و کار و وارد اینترنت کنی و املاک و زمین و ویلا و … رو توی وبسایتت بفروشی. خیلی ها مثلا توی دیوار ویلا می فروشن و شماره می دن و راحت فروش انجام میشه. پس می بینید خیلی راحت میشه توی بستر اینترنت شروع به فروختن کنید. و ایده شما برای این کار میشه فروش املاک و ویلا در بستر اینترنت.

ایده کسب و کار اینترنتی

ایده پولساز

مثلا شما پرورش پرندگان زینتی دارید. می تونید با ایجاد سایت و قرار دادن عکس و فیلم پرندگان توی سایت، بازدید جلب کنی و از این بازدید کننده ها مشتری بسازی و راحت فروشت انجام میشه. مثلا موقعی که توی محله خودت این کسب و کار رو داشته باشی، فروشت مربوط به محله خودته و کسی نمی شناستت ولی وقتی این کارو وارد اینترنت کنی خیلی راحت می تونی کسب درامد کنی. و ایده کسب و کار اینترنتی شما میشه فروش پرندگان زینتی.
پس شما هر کسب و کاری داشته باشی می تونی تبدیلش کنی به آنلاین وفروش معجزه آسایی داشته باشی. 

دوستان من خیلی ها رو دیدم که این کارو کردن و کسب و کارشون رو به آنلاین تبدیل کردن و کلی درآمد کسب کردن. پس اگر می خوای توی حوزه کسب و کار خودت اول باشی هر چه سریعتر کسب و کارتو بیار توی اینترنت.

3- تخصص ندارم

ایده کسب و کار اینترنتی خودشون رو افرادی که تخصص ندارند از کجا بیارند؟این افراد می تونن بیان در یک زمینه ای که بهش علاقه دارند مثلا شما دوست داری توی حوزه فن بیان فعالیت کنی، مثلا حوزه آشپزی، حوزه دامپزشکی و هر چی. می یای چیکار می کنی؟ امروزه خیلی اطلاعات فراونه، مخصوصا از طریق اینترنت و چی؟ یوتیوب.

ایده کسب و کار اینترنتی

ایده پولساز

شما یک زمینه انتخاب می کنی، میری یوتیوب و مثلا راجب فن بیان یک فیلم می بینی و یاداشت برداری می کنی و سپس از همین اطلاعاتی که کسب کردی خودت یک ویدیو ضبط می کنی با نام و برند خودت و اونو توی پیج اینستا شبکه های اشتراک ویدیو و … منتشر می کنی.
پس هر روزه می ری کتاب فیلم می بینی و یاداشت برداری می کنی و از اطلاعاتی که کسب کردی فیلم ضبط می کنی و انتشار می دی.
بعد مدتی می بینی متخصص این کار شدی، و با ویدیوهایی که منتشر کردی خیلی ها تورو به عنوان متخصص سخنرانی و فن بیان می شناسن و حاضرن بهت پول بدن تا بهشون آموزش بدی.

4- مشارکت در فروش

ایده کسب و کار اینترنتی شما می تواند از مشارکت در فروش بدست آید.شما می تونید در یک زمینه ای که دوست دارید مثلا رنگ مو ، برید با وارد کننده یا تولید کننده اون صحبت کنید و بهش بگید بازاریابی و فروش با من، تامین جنس و ارسال اون برای مشتری با تو.

اینطوری بدون یک ریال سرمایه شما کار خودتون رو شروع می کنید و سود فروش اجناس دیگران را کسب می کنید. دوستان مشارکت در فروش سود و درآمد خیلی شیرینی داره. پس اگر سرمایه ندارید از این روش استفاده کنید. و یک ایده کسب و کار اینترنتی که بهش علاقه دارید و انتخاب نمایید.

ایده کسب و کار اینترنتی

ایده کسب و کار اینترنتی

پیشنهاد ویژه = می تونی این بحث و مفصل توی ویدیو همکاری در فروش با کلیک روی اون مشاهده کنی.

می بینید شما فقط برای خودتون سخت می گیرید. می بینید خیلی راحته کسب درآمد از اینترنت، و فقط شما دارید به خودتون سخت می گیرید. ما شما رو دوست داریم و می خایم شما هم مثل ما به درآمد برسید.
پس چی شد ما قرار شد در این جلسه ایده کسب و کار پولساز خودمون و انتخاب کنیم و ادامه کار رو دنبال کنیم.

دوستان پایین همین محتوا در قسمت نظرات و کامنت ها ایده کسب و کار اینترنتی خودتون رو برای من بنویسید تا بهتون بگم واقعا این کار درآمد داره یا نه.

پیج اینستاگرام سعیدنوری

دوستان گرامی برای دیدن جدیدترین آموزش ها و بروز ترین اطلاعات حوزه بازاریابی اینترنتی حتما مارو در اینستاگرام با کلیک بر روی تصویر زیر دنبال نمایید.

اینستاگرام آکادمی سعیدنوری