سلام سعیدنوری هستم مدیر آکادمی کسب و کار اینترنتی سعیدنوری

همانطور که گفتم می خوام طبق یک محتوای سریالی اصول و سریعترین روش کسب درآمد از اینترنت رو به شما دوستان آموزش بدهم. این قسمت سوم از این محتوای سریالی می باشد و اگر می خواهید از ابتدا این مسیر را دنبال کنید دو قسمت قبلی رو تماشا و سپس به این محتوا مراجعه نمایید:

قسمت اول = انتخاب ایده

قسمت دوم = طراحی سایت

 

تولید محتوا در وبسایت

دوستان برای تولید محتوا در وبسایت شما باید یک استراتژی قدرتمند داشته باشید. که در ادامه این استراتژی عالی رو به شما می گم. حالا شما باید چیکار کنی ؟موقعی که سایت و ایجاد کردی و طراحی ها رو انجام دادی می یای و شروع به تولید محتوا می کنی. امروزه اگر می خوای از رقیبت سبقت بگیری باید تولید محتوای مستمر و روزانه داشته باشید و در ابتدای کار باید خیلی قوی برید جلو .

ایده کسب و کار اینترنتی

تولید محتوا در وبسایت

که من به شما پیشنهاد می کنم روزانه دو عدد محتوا به این شکلی که می گم وارد وبسایت خود بکنید تا طی یک مدت زمان کوتاه مثلا یک الی دو ماه به راحتی از رقیبانتان جلو بزنید و برسید به رتبه های برتر گوگل.این طوری راحت کسب درآمد تون به حالت صعودی در می یاد.

 

گذری به گذشته

خب ایده ما برای کسب درآمد از اینترنت آشپزی شد، که تا پایان این محتوا با این ایده می ریم جلو ، و یک کسب و کار اینترنتی استارت می کنیم با نام آشپزی.
در ویدیو اول که به ما آموزش می داد چطوری ایده خود را انتخاب کنیم . یک ایده انتخاب کردیم که ما برای این محتوا آشپزی رو در نظر گرفتیم و در ویدیو دوم که آموزش ساخت و طراحی وبسایت بود ما وبسایت خودمون رو طراحی کردیم. حال در این قسمت تولید محتوا می خواهیم داشته باشیم راجب اشپزی.

 

استراتژی تولید محتوا در وبسایت

صفحه اول گوگل

تولیدمحتوا در وبسایت

اولین کاری که می کنیم کلمات کلیدی مربوط به آشپزی رو پیدا می کنیم ، خب شاید سوال پیش بیاد که کلمه کلیدی چی هسش ؟ مثلا وقتی من می رم در گوگل راجب آشپزی سرچ کنم چه کلمه ای در باکس جست و جو تایپ می کنم. به اون کلمه کلیدی می گن.

 

پیدا کردن کلمه کلیدی

مثلا توی بحث آشپزی بیشتر دستور پخت قورمه سبزی یا طرز پخت کوبیده و … را جست و جو می کنند. خب این کلمات کلیدی رو از کجا پیدا کنیم؟شما می رید توی سایت kwfinder و موقعی که در این سایت ثبت نام کنی می تونی سه کلمه سرچ کنی این سایت هم سرچ ماهانه و هم میزان سختی اون رو نمایش میده.
خب دوستان وقتی ما یک کلمه کلیدی انتخاب می کنیم به میزان سرج و میزان سختی یا رقابت اون کلمه باید توجه نماییم . مثلا ما رفتیم داخل سایت kwfinder  و میزنیم آشپزی اون موقع کلماتی که توی حیطه آشپزی بود رو نمایش میده و می تونیم اونها رو یاداشت و یک لیست 60 تایی ایجاد کنیم.

محتوای تبلیغاتی

تولید محتوا در وبسایت

این کلمات و پیدا می کنیم تا برسه به 60 تا کلمه کلیدی. ابتدای کار حتما کلمات کلیدی بلند رو انتخاب کنید مثلا کلمه آشپزی یک کلمه کلیدی پرسرچ و پر جست و جو هسش ولی در ابتدا از این کلمه استفاده نمی کنیم می یاییم از کلمات بلند مثل دستور پخت آشپزی که سه کلمه ای هسش استفاده می کنیم . چون رقابت توی این کلمات کمتر هسش و ما زودتر می توانیم در نتایج جست و جوی گوگل بالا بیاییم.

 

کلمات کلیدی از گوگل

پس کلمه کلیدی بلند و سه کلمه ای به بالا انتخاب می کنیم به تعداد 60 عدد که از کی دبلیو فایندر و از گوگل هم کمک می گیریم به چه صورت از گوگل کمک بگیریم؟ مثلا وقتی داخل باکس سرچ گوگل تایپ می کنی آشپزی و هنوز اینتر و نزدی یک لیست از کلمات پیدا میشه می تونی اونا رو یاداشت کنی چون این کلمات قبلا توسط کاربران جست و جو شده. همچنین  وقتی اینتر می زنی یک سری کلمات پر جست و جو در پایین صفحه لیست میشه که می تونی از اون کلمات هم استفاده کنی و در لیست خود بنویسی.

صفحه اول گوگل

تولید محتوا در وبسایت

پس وقتی لیستت کامل شد می یای هر روز دو عدد محتوا برای دو کلمه کلیدی می نویسی و داخل وبسایتت انتشار می دی. پس چی شد؟ ما 60تا کلمه کلیدی انتخاب کردیم و روزی دو عدد محتوا برای دو کلمه کلیدی نوشتیم. حالا نتیجه ما بعد از 1 ماه چی میشه؟ شما 60 تا محتوای ارزشمند ایجاد کردی که 60 تا کلمه کلیدی مهم کسب و کارتو شامل میشه . و اینجاست که خیلی جلو می افتی. و حالا با اصولی که در قسمت های بعد بهت اموزش می دم مثلا اگر کسی در گوگل تایپ کنه دستور پخت قورمه سبزی صد در صد وبسایت شما در رتبه های برتر گوگل خواهد بود.

بازاریابی اینترنتی

تولید محتوا در وبسایت

پس دوستان تولید محتوا در وبسایت به این صورت که به شما گفتم باید صورت پذیرد و وقتی یک ماه اول تموم شده باز 60 تا کلمه کلیدی جدید انتخاب و تولید محتوا می کنیم.
خب دوستان این جلسه هم به پایان رسید منتظر قسمت بعدی باشید. حتما نظرات خودتون رو راجب این محتوا در زیر کامنت کنید. یادتون نره!

پیج اینستاگرام آکادمی کسب و کار اینترنتی سعیدنوری

دوستان عزیز ما در پیج اینستاگرام خود بهترین و بروز ترین آموزش ها رو منتشر می کنیم و شما می توانید از این اطلاعات نهایت استفاده را بکنید. برای این منظور بر روی عکس زیر کلیک کنید تا بتوانید در اینستاگرام ما را دنبال نمایید. اگرم خواستید می توانید آی دی اینستاگرام آکادمی سعیدنوری رو با شناسه (@saied_noouri) را از خود برنامه اینستاگرام انتخاب و ما را دنبال نمایید.

اینستاگرام آکادمی سعیدنوری