ایمیل مارکتینگ و مقدمه آن

در این ویدیو می خوام راجب ایمیل مارکتینگ باهاتون صحبت کنم.
سلام سعیدنوری هستم مدیر آکادمی کسب و کار اینترنتی.
خب دوستان همانطور که قبلا هم گفتم طی یک محتوای سریالی می خوام نحوه کسب درآمد سریع و اصولی از اینترنت رو به شما آموزش بدهم. این قسمت هفتم از این محتوای سریالی می باشد و بهتون توصیه می کنم اگر می خاین نحوه کسب درآمد اصولی از اینترنت رو یاد بگیرید حتما قسمت های قبلی رو به ترتیب ببینید بعد بیایید سراغ این قسمت. می توانید در زیر روی قسمت هایی که ندیده اید کلیک نمایید.

انتخاب ایده = قسمت اول

آموزش طراحی سایت = قسمت دوم

آموزش تولید محتوا در وبسایت = قسمت سوم

آموزش اینستاگرام و نحوه تولید محتوا = قسمت چهارم

آموزش سئو = قسمت پنجم

آموزش ویدیومارکتینگ = قسمت ششم

ایمیل مارکتینگ

همانطور که گفتم در این قسمت می خام ایمیل مارکتینگ رو بهتون معرفی کنم و بگم چیکار بکنید که بتونید از این روش جذب ترافیک داشته باشید.

ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

ایمیل مارکتینگ روشی هست که بهش میگن بازاریابی ایمیلی یا همان ایمیل مارکتینگ. که در این روش ما می یام یک سری ایمیل به مشتریان قبلی می فرستیم و ازشون دعوت به یک کاری میکنم. حالا می تونه کلیک روی لینک یک محتوای تبلیغاتی باشه یا یک مقاله جدید وبسایت.
دوستان این روش خیلی خوب جواب میده و میتونید فروش خوبی داشته باشید حتی می تونید توی کمپینهای خودتون از روش ایمیل مارکتینگ استفاده کنید.

 

روش جذب ایمیل مخاطب هدف

ارسال ایمیل

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

واسه اینکه ما ایمیل مارکتینگ رو بتوانیم ران کنیم باید در وبسایت خود یک لندیگ پیح ایجاد کنید. حالا لندیگ پیج چی هست؟ صفحه ای که شما داخل وبسایت خودت ایجاد می کنی و درون اون صفحه یک محتوای اموزشی رایگان، دوره اموزشی ، یک ویدیو ، راهنمای خرید یا کتاب و … قرار می دی.  و حتما ما باید توی لندینگ پیج یک محتوای آموزشی ارزشمند رایگان قرار بدهیم و درقبال این آموزش ویژه و ارزشمند ایمیل و شماره تلفن و نام کاربر را بگیریم . بعد این کار می تونیم عملیات ایمیل مارکتینک رو اجرا کنیم.

 

اجرای ایمیل مارکتینگ

پس می یام برای ایده آشپزی یک لندینگ پیج ایجاد می کنم و می یام اون آموزش رو قرار داخل صفحه قرار می دم. مثلا برای اشپزی یک کتاب اشپزی داخل صفحه لندینگ پیج قرار می دهیم و در قبال اون از کاربر می خواهیم که مشخصات خودش را به ما بدهد.

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

حالا ما این افراد رو چطور پیدا و جذب صفحه لندینگ پیج خود بکنیم؟ برای این کار ما مثلا توی ویدیوهامون ادرس این لندینگ پیج و میزاریم که وقتی کاربر روش کلیک کنه به صفحه لندینگ پیج هدایت بشه و برای دانلود کتاب مجبور باشه ایمیل ، شماره موبایل و نام خودش رو در اختیار ما قرار بده.
همچنین شما می تونید از طریق گوگل افراد رو به سمت لندینگ پیج خود هدایت کنید. یا از پیج اینستاتون افراد رو هدایت کنید به سمت وبسایت. برای این کار می تونید آدرس لندینگ پیج خودتون رو توی بایو قرار بدی و توی ویدیوهای اینستاگرام خودت بگی برای دریافت فلان دوره رایگان روی لینک بایو کلیک کنید. این طوری مخاطبان اینستاگرام شما ترغیب به کلیک روی لینک بایو می شوند.

 

پیج اینستاگرام آکادمی سعیدنوری

دوستان برای مشاهده آموزش های کاربردی و رایگان حتما بر روی عکس زیر کلیک نمایید تا در اینستاگرام بتوانید مارو فالوو کنید.

اینستاگرام آکادمی سعیدنوری