سئو و کاربردهای آن:

در این ویدیو می خوام راجب سئو باهاتون صحبت کنم.
سلام سعیدنوری هستم مدیر آکادمی کسب و کار اینترنتی.
خب دوستان همانطور که قبلا هم گفتم طی یک محتوای سریالی می خوام نحوه کسب درآمد سریع و اصولی از اینترنت رو به شما آموزش بدهم. این قسمت پنجم از این محتوای سریالی می باشد و بهتون توصیه می کنم اگر می خاین نحوه کسب درآمد اصولی از اینترنت رو یاد بگیرید حتما قسمت های قبلی رو به ترتیب ببینید بعد بیایید سراغ این قسمت. می توانید در زیر روی قسمت هایی که ندیده اید کلیک نمایید.

انتخاب ایده = قسمت اول

آموزش طراحی سایت = قسمت دوم

آموزش تولید محتوا در وبسایت = قسمت سوم

آموزش اینستاگرام و نحوه تولید محتوا = قسمت چهارم

 

آموزش سئو

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

که اگه همین اصول و اجرا کنید می توانید خیلی سریع به درآمدهای خیلی خوبی از طریق اینترنت برسید. توی این جلسه میخوایم گام پنچم یعنی سئو رو بررسی کنیم.
سئو چیه بچه ها؟ سئو یعنی بهینه سازی وبسایت و محتوای اون برای موتورهای جست و جو، مخصوصا گوگل عزیز. یعنی چی؟ بزارید با یک مثال براتون توضیح بدم: می یایم یک محتوا داخل وبسایت تخت عنوان دستور پخت قورمه سبزی ایجاد می کنیم و یک متن خوب براش می نویسیم.
پس ما الان یک محتوا تحت عنوان دستور پخت قورمه سبزی داخل وبسایت خودمون داریم. ما برای سایت مون باید ورودی و ترافیک بگیریم که این با ارائه مستمر محتوا امکان پذیر می باشد. و باید محتواهایی قرار بدیم که علاقمندان بیشتر ی داشته باشه .
بعد از ایجاد محتوا مثلا شخصی می یاد توی گوگل سرچ میکنه دستور پخت قورمه سبزی، خب مثلا ما یکماهه سایتمون رو ایجاد کردیم و سایتهایی دیگم هستن که راحب این موضوع محتوا تولید کردند؛ خب در ابتدا وبسایت های رقیبامون می یاد بالا توی رتبه های 1 الی 3 که راجب قورمه سبزی تولید محتوا کرده اند.
ولی وقتی روی وبسایت و محتوا هاتون سئو انجام بدیدن و این سئو اصولی باشه وقتی کسی توی گوگل سرچ کنه دستور پخت قورمه سبزی ابتدا وبسایت شما با این کلمه کلیدی در صفحه اول و کم کم در رتبه های اول تا سوم جای می گیرد.بشرطی که سئو انجام بدید پس ما سئو انجام می دیم که وبسایت و محتواهامون توی گوگل بیاد بالا و باعث جذب ترافیک به وبسایت ما بشه که هر چه ما ترافیک بیشتری بگیریم فروش بیشتری خواهیم داشت.

 

سئو و ترافیک رایگان

پس ما کاملا رایگان با سئو می توانیم بیام بالا و ترافیک و مشتری زیادی کسب کنیم پس دوستان برای اینکه توی گوگل بیاییم بالا باید به صورت اصولی سئو انحام بدیم

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

که خوشبختانه شما می تونید با کلیک بر روی (دوره آموزش سئو تخصصی به زبان ساده) این دوره ارزشمند  را دانلود نمایید.
بچه ها ما دراین دوره صفر تا صد سئو رو گفتیم شما اگر طبق آموزشهای ما برید جلو توی مدت زمان 1 الی 2 ماه راحت توی 2 الی 3 رتبه برتر گوگل هستید و اگر کارایی که میگیم و انجام بدید طی یک مدت زمان کم رتبه یک گوگل از آن شماست.
پس دوستان ما باید سئو رو جدی بگیریم چون باعث جذب ترافیک میشه و جذب ترافیک باعث پول و مشتری میشه آن هم به صورت رایگان.
شما هیچ هزینه ای نمی کنید و با کارهایی که ما به شما آموزش می دیم می یاین رتبه یک گوگل. بچه این دوره نتیجه 1 سال و 5 ماه تلاش بچه های آکادمی ماست که خیلی روش زحمت کشیدن که شما بتونید رشد کنید. چون ما هم می خایم شما رشد کنید و به درآمدهای مطلوبی برسید ما شما رو دوست داریم و این حق شماست که بتونید پیشرفت کنید

سئو به زبان ساده

سئو به زبان ساده

همانطور که می دونید هدف اول ما در آکادمی مالی نیست بلکه موفقیت شماست
پس دوستان می تونید روی این دوره حساب باز کنید و با این دوره بیایید رتبه اول گوگل
بچه بیایدید رتبه اول گوگل تمومه و فروش تون میره بالا
مثلا قبلا700 هزار تومان درآمد داشته اید الان بالای 50 میلیون درآمدخواهید داشت بشرطی که سئو رو جدی انجام بدید. دوست من فقط باید بیای بالا تا بتونی فروش میلیونی رو تجربه کنی.
بچه ما سئو کلاه سفید رو آموزش می دیم و ماندگاری تون توی رتبه های برتر گوگل بسیار بالاست
این دوره خیلی به زیان سادس و شما که تخصص نداری راحت می تونی سئو رو انجام بدی و محتاج کسی نشی
ما به قدری به این دوره اطمینان داریم که ضمانت بی چون چرا براش گذاشته ایم.

پیج اینستاگرام آکادمی سعیدنوری

دوستان برای مشاهده آموزش های کاربردی و رایگان حتما بر روی عکس زیر کلیک نمایید تا در اینستاگرام بتوانید مارو فالوو کنید.

اینستاگرام آکادمی سعیدنوری