سلام سعیدنوری هستم مدیر آکادمی کسب و کار اینترنتی

می خوام توی چند تا ویدیو همانطور که گفتم سریعترین روش کسب درآمد  از اینترنت رو بهتون معرفی کنم که این قسمت دوم از این محتوای سریالی می باشد. پس اگر قسمت اول این محتوای سریالی رو مشاهده نکردید حتما بر روی قسمت اول این محتوا تحت عنوان انتخاب ایده کسب و کار اینترنتی کلیک نمایید.

ایده کسب و کار اینترنتی

طراحی سایت

توی این قسمت می خوایم راجب ساخت و طراحی وبسایت صحبت کنیم پس حتما تا انتها همراه ما باشید چون می خام روشی بگم که به صورت رایگان بتوانید یک وبسایت بسازید.

ساخت و طراحی سایت

حتما با خودتون می گید ساخت وبسایت خیلی سخته!؟ نه همین جا بهتون بگم امروزه ساخت وبسایت کار خیلی راحتی هست پیش نیاز آن اطلاعات مقدماتی توی کامپیوتر و اینترنت می باشد و راحت می تونی توی عرض جند دقیقه یک وبسایت ایجاد کنی .

ایده کسب و کار اینترنتی

طراحی سایت

یک چیزی بگم ما یک آموزش رایگان نحوه ساخت وبسایت داریم که شما می تونید این اموزش رایگان رو با کلیک روی آموزش رایگان ساخت وبسایت دانلود کنی.
میری داخل این ادرس موقعی که رفتی می تونی اموزش صد در صد رایگان ساخت وبسایت و دانلود کنی که یک اموزش ویدیوئی هست . می تونی بعد این اموزش یک وبسایت رو در عرض چند دقیقه ایجاد کنی. اموزش رایگانشم که اینجاس و دیگه هیچ بهونه ای نداری راحت برو یک وبسایت با اون ایده که در قسمت اول انتخاب کردی ایجاد کن.

من میخام با ایده آشپزی تا اخر این محتوای سریالی برم جلو

مرحله یک انتخاب ایده هست که ما اشپزی انتخاب کردیم مرحله دوم ساخت وبسایت هست که طبق اموزش رایگان یک وبسایت می سازیم
خب سایت و ایجاد می کنیم دیگه امروزه به کدنویسی و برنامه نویس نیاز نداریم و خیلی تخصص های دیگه، شما خیلی راحت با وردپرس می تونی صاحب یک وبسایت حرفه ای بشی پس دوستان با وردپرس سایت خودمون و می زنیم

خبر خوش به دوستانی که این دوره رایگان رو انتخاب کرده اند:

می تونی مینی دوره ساخت و طراحی وبسایت رو با 85 % تخفیف دانلود کنید. برای استفاده از این کد تخفیف بر روی آموزش رایگان ساخت وبسایت کلیک کن.


توی اموزش رایگان ساخت وبسایت و توی مینی دوره ، طراحی سایت رو یاد می گیری چون وقتی یک وبسایت بسازی اول کار یک ظاهر بهم ریخته وزشت دارد و هرکسی وارد همچین وبسایتی شود حتما با خودش می گه این دیگه چجور سایت و شرکتی هست و هیچی بارش نیست. پس باید یک وبسایت حرفه ای با طراحی عالی ایجاد کنیم.

 

هزینه ساخت وبسایت و طراحی سایت

خیلی از شرکت ها هستن که اگر یک سرچ داخل گوگل بزنی می تونی اکثرا آنها رو مشاهد کنی. که کارهایی از قبیل ساخت و طراحی سایت رو انجام می دهند. شما می تونی بهشون مراجعه کنی و مثلا می گی یک سایت راجب اشپزی می خام، سریع یک سایت بهت می دن ولی چقدر میگیرن ؟ معمولا هزینه ساخت و طراحی یک وبسایت کاملا ساده از 3 میلیون تا 5 میلیون متغییر می باشد. اینجاس که می گی کاش طراحی سایت و بلد بودم!!!

کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی

ولی نگران نباش تیم آکادمی سعیدنوری صفر تا صد کارو بهت آموزش می ده پس با خیال راحت با این تیم برو جلو. چون ما می خایم با کمترین هزینه کارمون رو استارت بزنیم باید با کمترین هزینه بریم جلو برای همین میگم ساخت و طراحی سایت و یاد بگیر،  وقتی یاد بگیری دیگه نیاز نیست زنگ بزنی اقای طراح سایت این عکس و مثلا برام جابجا کن! اونم نمیگه نه برات این کارو میکنه ولی همین کار کوچیک شاید دوروز کم کم طول بکشه! واقعا می ارزه؟ من که میگم نه! پس خودم می رم ساخت و طراحی سایت و یاد میگیرم.

محتوای تبلیغاتی

محتوای تبلیغاتی

چون واقعا میشه شما روزانه چندین بار به طراح سایت مراجعه کنی؟ وقتی خودت بلد باشی دیگه راحت می تونی کسب و کارت رو با بهترین و شیک ترین سایت ممکن طراحی کنی و هر وقت خاستی تغییرش بدی.
یک روز درو روت ببن اموزش رایگان و مینی دوره طراحی سایت و ببین راحت می تونی یک وبسایت رو توی یک روز طراحی کنی. اگرم خاستی می تونی دوره جامع طراحی سایت و بگیری که با این دوره میشی اوستای کار و هر تغییری می تونی روی وبسایتت پیاده کنی.  برای اطلاعات بیشتر این دوره روی دوره جامع طراحی سایت بدون کدنویسی کلیک کن.

دوستان برای ادامه کار ایده رو انتخاب و سایت و طبق ایده میزنی. برای الگو گرفتن میری به انگلیسی توی گوگل نام ایده خودتو سرچ میکنی تا سایت های مرتبط رو ببینی به چه شکلی سایت ساختن می تونی ازشون الگو بگیری حتی می تونی توی سایت های ایرانی هم بگردی و الگو بگیری.
منتظر قسمت بعدی این آموزش باشید. و مطمئن باشید اگر طبق همین استراتژی برید جلو می تونید میلیونها تومان توی اینترنت بفروشید.

نظرات خودتون رو از ما دریغ نکنید.

 

پیج اینستاگرام آکادمی سعیدنوری

حتما به پیج اینستاگرام ما هم ملحق بشید تا کلی آموزش رایگان رو مشاهده نمایید. برای این کار روی تصویر زیر کلیک نمایید.

اینستاگرام آکادمی سعیدنوری