آموزش سئو و مقدمه آن

در این ویدیو می خوام راجب ویدیومارکتینگ باهاتون صحبت کنم.
سلام سعیدنوری هستم مدیر آکادمی کسب و کار اینترنتی.
خب دوستان همانطور که قبلا هم گفتم طی یک محتوای سریالی می خوام نحوه کسب درآمد سریع و اصولی از اینترنت رو به شما آموزش بدهم. این قسمت ششم از این محتوای سریالی می باشد و بهتون توصیه می کنم اگر می خاین نحوه کسب درآمد اصولی از اینترنت رو یاد بگیرید حتما قسمت های قبلی رو به ترتیب ببینید بعد بیایید سراغ این قسمت. می توانید در زیر روی قسمت هایی که ندیده اید کلیک نمایید.

انتخاب ایده = قسمت اول

آموزش طراحی سایت = قسمت دوم

آموزش تولید محتوا در وبسایت = قسمت سوم

آموزش اینستاگرام و نحوه تولید محتوا = قسمت چهارم

آموزش سئو = قسمت پنجم

ویدیومارکتینگ و مقدمات آن

ویدیو مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ

امروزه ویدیو بین افراد و توی جامعه خیلی جا باز کرده است، گوگل اعلام کرده تا چند سال دیگه صفحه نخست جست و جوهایش را از متن به ویدیو تغییر خواهد داد. و هر چی سرچ کنی توی گوگل صفحه ای که به تو نشان داده خواهد شد ویدیو خواهد بود . پس دوست عزیز شما باید روی ویدیومارکتنیگ کسب و کارت کار کنی تا اگر این اتفاق بیفته بتونی بازم در رتبه های برتر گوگل باشی و حتی از رقیبات که در خواب غفلت هستی سبقت بزرگی بگیری.

 

طریقه انجام ویدیو مارکتینگ

خب ما برای ایده آشپزی مون چطوری ویدیومارکتینگ انجام بدیم؟ ما می یایم برای ویدیو مارکتینگ شروع به ضبط انواع ویدیو می کنیم. اصلا همین کاری که من برای شما می کنم اسمش هست ویدیومارکتینک و من دارم با این کارم برند خودم رو به همه می شناسونم و می تونم با این ویدیو شما رو به سمت وبسایتم هدایت کنم و این طوری بازدید کننده رایگان می گیرم .با ضبط یک فیلم آموزشی و اشتراک اون درشبکه های اجتماعی و اشتراک ویدیو جذب ترافیک زیادی می توانید بکنید.

ویدیو مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ

امروزه به شما یک ویدیو بدهند یا متن دوست دارید کدوم رو انتخاب کنید؟ بله مشخصه امروزه اکثرا دوست دارند ویدیو ببینند تا متنی رو بخونند چون به فکر راحتی اند پس ویدیو رو جدی بگیرید
برای بحث آشپزی که بخوایم ویدیومارکتینگ انجام بدیم ما باید روزانه یک ویدیو ایجاد کنیم . حالا می تونه آموزش یک غذا باشه یا طریقه اماده کردن مواد باشه و … مثلا همین ویدیو من یک ویدیو اموزشیه.

 

انتشار ویدیو

ویدیو مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ

بعد ضبط اولین کاری که می کنیم اون رو در اینستاگرام انتشار می دهیم. سپس بعد در وبسایت خودمون انتشار می دهیم و سپس در شبکه های اشتراک ویدیو مثل یوتیوب آپارات تماشا نماشا و …
و از طریق این ویدیو این افراد را به سمت وبسایت خودم یا به سمت لندینگ پیج خودم انتقال می دهم.
همانطور که می بینید ویدیو مارکتینگ ترافیک و برندینگ ما رو بسیار پرقدرت می کنه.

 

دوره جامع آموزش ویدیو مارکتینگ

شما در این دوره می توانید صفر تا صد ویدیومارکتینگ را فرا بگیرید. شما با این دوره قادر خواهید بود هر نوع ویدیویی را تولید و ویرایش کنید. برای اطلاعات بیشتر بر روی ( دوره ویدیو مارکتینگ ) کلیک نمایید.

 

پیج اینستاگرام آکادمی سعیدنوری

دوستان برای مشاهده آموزش های کاربردی و رایگان حتما بر روی عکس زیر کلیک نمایید تا در اینستاگرام بتوانید مارو فالوو کنید.

اینستاگرام آکادمی سعیدنوری