ارسال ایمیل و مقدمه آن:

ارسال ایمیل های تبلیغاتی جدیدا رونق گرفته و قبلا از ایمیل برای دریافت و ارسال پیام های شخصی استفاده می شد. ولی کم کم اشخاص فهمیدن از ایمیل می شه استفاده های خیلی بهتر و پولسازتری کرد. و ارسال ایمیل های خبری ، تبلیغاتی و… شروع شد. امروزه یکی از روش های کاربردی برای تبلیغات، دریافت ایمیل های هدفمند افراد، و ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی به این اشخاص می باشد.

ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

اگر شما هم دارای کسب و کار اینترنتی هستید حتما تا حالا از روش ارسال انبوه ایمیل ها استفاده کرده اید. زیرا امروزه حرف اول رو بانک اطلاعاتی اشخاص می زند. پس شما هم اگر می خواهید حرفی برای گفتن داشته باشید باید بانک اطلاعاتی خود را ابتدا افزایش دهید.

آهنربای ایمیل

ارسال ایمیل

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

اولین کاری که شما باید انجام دهید ساخت آهنربای ایمیل می باشد. حالا آهنربای ایمیل چی هست؟ شما برای اینکه بتوانید ایمیل بازدید کننده را دریافت نمایید باید یک ابزار جلب توجه داشته باشید. باید چیزی باشه که بازدید کننده حاضر باشه در عوض اون اطلاعات ایمیل و شماره موبایل خود را در اختیار شما قرار دهد.

 

پیشنهاد ویژه = برای فرا گیری جدیدترین روشهای ایمیل مارکتینگ بر روی آن کلیک نمایید.

 

بهترین آهنرباهای ایمیل:

کتاب – جزوه آموزشی – راهنمای سفارش مثلا طراحی سایت – راهنمای سفارش مثلا دستگاه هیدرولیک – فیلم آموزشی – داستان موفقیت خودتان – پادکست صوتی

ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

وقتی که آهنربای ایمیل خودتان را ساختید نوبت به دریافت ایمیل افراد میرسد. که باید اقدامات زیر را انجام دهید:

نحوه دریافت ایمیل افراد:

راههای زیادی برای دریافت ایمیل می باشد ، که ما در اینجا کارآمدترین آنها را برای شما شرح می دهیم:

ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

1- دریافت ایمیل در صفحه فرود:

صفحه فرود یکی از بهترین روش های دریافت ایمیل افراد می باشد و شما به راحتی می توانید با طراحی یک صفحه فرود جذاب ایمیل افراد را جمع آوری کنید.

2- دریافت ایمیل از طریق پاپ آپ :

شما دوستان عزیز می توانید در صفحات پربازدید وبسایت خود یک پاپ آپ جذاب ایجاد کنید و در قبال ارسال یک فایل، فیلم آموزشی ، کتاب و … از بازدید کننده ایمیل دریافت کنید.

3- ساید بار وبسایت :

از آنجا که ساید بار در اکثر صفحات سایت قابل مشاهده می باشد می توان پاپ آپی در آن قرار داد که نظر بازدید کننده را جلب نماید .

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

وقتی که به تعداد کافی ایمیل دریافت کردید نوبت به ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی میرسد. که این کار را باید با چه ابزاری انجام دهید؟ قبلا اکثر افراد از میلرلایت استفاده کردند که واقعا عالی بود. ولی متاسفانه الان این ابزار و سایت قدرتمند برای ایرانی ها فیلتر شده است و فعلا فقط کسانی که قبلا عضو بودند می توانند از خدمات آن استفاده نمایند.

ارسال ایمیل انبوه

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

ولی ما یک پیشنهاد برای شما داریم استفاده از وبسایت آونگ ایمیل می باشد. این وبسایت زبان فارسی را پشتیبانی می کند و فعلا به نظر من بهترین گزینه برای ارسال ایمیل می باشد. شما می توانید در این وبسایت عضو شوید و با استفاده از پلن های مختلف شروع به ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی نمایید.

 

پیج اینستاگرام آکادمی سعیدنوری

دوستان عزیز برای دریافت جدیدترین آموزش ها و اطلاع از تخفیفات آکادمی ما را در اینستاگرام دنبال کنید. فقط کافی است بر روی تصویر زیر کلیک نمایید .

 

اینستاگرام آکادمی سعیدنوری