کسب و کار اینترنتی چیست و مزایای آن

در این ویدیو می خواهم در رابطه با کسب و کار اینترنتی با شما صحبت کنم. و بگم چه مزیت هایی برای ما ممکن کرده است.
آیا دقت کرده اید که از گذشته تا الان بحث تبلیغات چقدر فرق کرده است؟ در گذشته اگر کسی می خواست تبلیغ کنه می رفت سراغ روزنامه ها یا اگر نیازی چیزی داشت به بخش نیازمندی های روزنامه مراجعه می کرد.

مزیت کسب و کار اینترنتی

ولی الان همه چیز فرق کرده دیگه نیاز نیست برای استارت کارتان میلیون ها تومان هزینه کنید. دیگه لازم نیست میلیون ها تومان برای تبلیغات بپردازید یا هزینه هایی برای اجاره و خواب جنس و … . دیگه بدون نیاز به بهترین مغازه در بهترین مکان بازار بدون اینکه 24 ساعت دم مغازه باشی می تونی کسب درآمد کنی. حتی خیلی بیشتر از مغازه ای که بهترین جای بازار رو گرفته و چند صد میلیون هزینه اجارش هستش.
الان مثل قدیم عامل تعیین کننده سرمایه نیست بلکه هوشمندانه عمل کردنه و راه اندازی کسب و کار اینترنتی در این شرایط بد اقتصادی یعنی هوشمندانه عمل کردن.
الان بدون هیچ سرمایه ای در عرض ده دقیقه می تونی یک وبسایت ایجاد کنی و کسب و کار اینترنتی خودت رو استارت بزنی.(برای دانلود آموزش رایگان و ویدیوئی ساخت وبسایت بر روی آموزش ساخت وبسایت کلیک کنید) بدون نیاز به مغازه ، بدون نیاز به سرمایه ، می تونی از بهترین مغازه ، که در بهترین نقطه واقع شده ، بیشتر کسب درآمد کنی .با چی ؟ با کسب و کار اینترنتی
فرقی نداره شما کارمند باشی خانه دار باشی یا هر شغلی داشتی می تونی کسب و کار اینترنتی خودتو راه بندازی و خیلی بیشتر از درآمد الانت بدست بیاری.

مشتری ها در اینترنت دنبالت هستند!!

اگر به دنبال مشتری هستی و نداری دلیلش اینه که مشتری ها دارن در اینترنت دنبالت می گردن و تو هنوز قافلی و رقیبانت دارن از این فرصت استفاده می کنند. پس توام زودتر کسب و کار اینترنتی خودتو راه بنداز و مشتری ها رو به سمت خودت جذب کن

آکادمی کسب و کار اینترنتی سعیدنوری

با آکادمی کسب و کار اینترنتی سعیدنوری یاد میگیری در کمترین زمان ممکن کسب و کار اینترنتی خودتو راه اندازی کنی و میلیونها تومان کسب درآمد کنی. پس همراه ما باش تا این روش رو بهت آموزش بدیم تا انشاا.. میلیون ها تومان از این طریق کسب درآمد کنی.

پیج اینستاگرام آکادمی سعیدنوری

برای اینکه همیشه از جدیدترین متدهای بازاریابی اینترنتی آشنا شوید و همچنین بهترین آموزشها را در این زمینه دریافت کنید ما رو در اینستاگرام با کلیک بر روی تصویر زیر دنبال کنید.